Historie klubu

Vznik klubu se datuje k 30.srpnu roku 2003 pod původním názvem SK Slavona Kavkaz. Zakladatelem a zároveň i prvním prezidentem byl Roman Slavík, který v této funkci setrval velice krátce. I přesto už tehdy získal první posilu v podobě talentovaného Igora Penky. Poté prezidentské otěže předal Filipu Štěrbáčkovi, který je pevně ve svých rukách drží dodnes..:o) Do funkce víceprezidenta byl jmenován Tomáš Franěk. Za jejich působení došlo k mnoha změnám - klub byl přejmenován na FC Natural 95, pořídily se nové dresy (modro-žluté), postupně se obměnil hráčský kádr a v týmu byl nastolen pořádek a řád, což šlo samozřejmě ruku v ruce s vývojem celé ligy malé kopané. Za velice obětavou a záslužnou práci ve funkci víceprezidenta v letech 2003 - 2005 patří Tomovi velké díky..:o) Nutno zmínit skvělé hráčské výkony Pavla Popka a Janka Hrbáče..

Novodobé dějiny klubu FC Natural 95 od roku 2006 píše v roli víceprezidenta Ondřej Touška, který vede týmové statistiky, je tvůrcem klubového loga a předvádí famózní výkony coby naše gólmanská jednička. Skvělé výkony předvedl i kapitán Petr Kopřiva, který bohužel ze zdravotních důvodů musel hráčskou kariéru přerušit. Ve funkci ho nahradil Jiří Veverka za asistence Miroslava Šebesty. V nastávající sezóně 2007/2008 nastupuje Natural v zeleno-žlutých dresech...